Okulary przeciwsłoneczne polaryzacyjne Arctica S-353A
  • Promocja
  • NOWY
5 (Your score: 31)

Okulary przeciwsłoneczne polaryzacyjne Arctica S-353A

Cena: 188,10 zł 209,00 zł 188.10
Gwarancja ceny przez:
PLN
Cena: 188,10 zł

Cena regularna: 209,00 zł

188.10
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 209,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed tą promocją: 209,00 zł Jeżeli produkt jest sprzedawany krócej niż 30 dni, wyświetlana jest najniższa cena od momentu, kiedy produkt pojawił się w sprzedaży.
ilość - + szt.
Dostępność: ostatnia sztuka - nie zwlekaj
Wysyłka: 1-3 dni robocze
Dostawa: Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Producent: Arctica
90 dni na zwrot

Opis

Okulary S-353A nie próbują być tylko stylowym dodatkiem – to narzędzie do działania. Ich projekt skupia się na tym, żeby  „znikały” podczas użytkowania: nie uciskają, nie przeszkadzają, nie wymagają ciągłego poprawiania.

Podczas aktywności w ruchu – szczególnie na rowerze, w trasie czy na otwartej przestrzeni – światło nie tylko razi, ale też rozprasza obraz. Migoczące refleksy od asfaltu czy szyb sprawiają, że oczy szybciej się męczą, a widzenie traci ostrość.

Co się dzieje bez dobrych okularów?
Zamiast skupienia masz ciągłe dostosowywanie wzroku. Pojawia się napięcie oczu, trudniej wychwycić szczegóły na drodze, a po kilku godzinach czujesz realne zmęczenie – nawet jeśli fizycznie masz jeszcze energię.

Arctica S-353A łączą polaryzację z dodatkową powłoką lustrzaną revo. Polaryzacja eliminuje odblaski, a powłoka revo odbija nadmiar światła jeszcze przed dotarciem do soczewki. Efekt to bardziej „czysty”, stabilny obraz i wyższy komfort widzenia w ostrych warunkach

Cechy produktu:

  • soczewki: polaryzacyjne, z powłoką revo
  • filtr: UV 400
  • kolor soczewek: szary, z powloką revo
  • kategoria przyciemnienia: kat. 3 – intensywne światło słoneczne 
  • przepuszczalność światła: 8%-18%
  • kolor oprawki: czarny 
  • materiał oprawki: grilamid TR90
  • gumowe noski
  • zauszniki typu flex
  • zestaw: etui + ściereczka

Co wyróżnia ten model:

  • połączenie polaryzacji i powłoki REVO – wyższy komfort niż w standardowych modelach
  • lepsza kontrola światła w bardzo jasnych warunkach
  • lekka konstrukcja idealna na długie użytkowanie

Dla kierowców pokonujących długie trasy, osób podróżujących oraz aktywnych użytkowników. Sprawdzą się zarówno w mieście, jak i w trasie, na wakacjach czy podczas aktywności outdoorowych.

Wykorzystane technologie: 

Powłoka Revo - stosowana w okularach sportowych. Składa się z 12-15 warstw. Odbija szkodliwe promienie słoneczne, chroni wzrok przed promieniowaniem ultrafioletowym. 

Gumowe noski - sprawiają, że okulary dobrze przylegają do twarzy, nie zsuwają się i nie uciskają, co zapewnia pełny komfort użytkowania. Wykonane są z miękkiego, hipoalergicznego tworzywa.

 Soczewki z filtrem UV 400 - blokują wszystkie trzy zakresy promieniowania ultrafioletowego: UVA, UVB i UVC. Taki filtr to gwarancja 100% ochrony przed niepożądanymi skutkami ekspozycji wzroku na promieniowanie słoneczne.


Kolekcja okularów przeciwsłonecznych i gogli Arctica została stworzona, aby dostarczyć klientom sprzęt sportowy cechujący się połączeniem wysokiej jakości oraz niepowtarzalnego stylu. Arctica podczas projektowania swoich produktów stawia przede wszystkim na pasje i doświadczenie w sportach letnich i zimowych. Okulary sportowe i gogle narciarskie Arctica wykorzystują szereg innowacji, zaawansowane technologie i trendy w modzie. Wszystkie te cechy sprawiają, że produkty Arctica cieszą się popularnością i uznaniem wśród rowerzystów, narciarzy, lekkoatletów oraz kierowców.

Koszty dostawy Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności

Kraj wysyłki:

Opinie o produkcie (0)

Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt. Moderacji podlegają tylko treści wulgarne, spamowe, dane wrażliwe oraz niezwiązane merytorycznie z danym produktem.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium