Butelki i kubki dla dzieci zapewnią twoim pociechom nawodnienie. Istnieje wiele różnych rodzajów butelek i kubków dla dzieci, dlatego ważne jest, aby znaleźć odpowiedni dla swojego dziecka. Jeśli szukasz butelki dla dziecka, która zapewni mu nawodnienie, nie musisz szukać dalej. Butelki w naszym sklepie zostały zaprojektowane specjalnie dla dzieci.

  • PROMOCJA
  • PROMOCJA
  • PROMOCJA
  • PROMOCJA

Butelki i kubki dla dzieci

Kubki i butelki dla dzieci oferujemy duży wybór kubków i butelek dla dzieci, aby zapewnić im odpowiednie nawodnienie. Istnieje wiele różnych rodzajów kubków i butelek dla dzieci, dlatego ważne jest, aby znaleźć ten właściwy dla twojego dziecka. Jeśli szukasz butelki dla dzieci na wodę, która zapewni mu odpowiednie nawodnienie sprawdź naszą ofertę na EverTrek.pl. Nasze butelki są dostępne w wielu różnych rozmiarach.

Na co zwrócić uwagę przy wyborze butelki dla dziecka?

Przy wyborze butelki dla niemowląt należy wziąć pod uwagę następujące czynniki:

Rodzaj materiału

  • Kubek dla dzieci ze stali nierdzewnej jest najtrwalszy i wytrzymuje najdłużej, ale jest też najcięższe.
  • Kubek termiczny dla dzieci dzięki izolacji trzyma temperaturę.
  • Kubek dla dzieci plastikowy jest najlżejszy i wolny od BPA

Rozmiar i kształt

W ofercie naszego sklepu mamy różne pojemności butelki i kubki dla dzieci. Małe od 300ml sprawdzą się dobrze dla mniejszych dzieci. Natomiast 500ml nada idealnie się, żeby dziecko zabrało butelkę ze sobą do szkoły. Zapewni to nawodnienie dla dziecka na cały pobyt w szkole lub na boisku.

Wzornictwo

W ofercie sklepu mamy ogromny wybór różnych wzorów i kolorów butelek i kubków dla dzieci. Tak, aby każde dziecko mogło znaleźć swój ulubiony. Posiadamy również kubki termiczne dla dzieci bez wzorów w ciekawych kolorach.

Słomki i pokrywki

Niektóre z naszych butelek są wyposażone w słomkę do picia lub zakręcaną pokrywkę. Ułatwia to dzieciom picie z one. Butelka dla dzieci ze słomką jest wygodnym sposobem na nawodnienie dla dziecka.

Butelki dla dzieci z uchwytami

Niektóre z naszych butelek dla dzieci są wyposażone w uchwyty, a inne nie. Uchwyty mogą być pomocne dla mniejszych dzieci, które mają trudności z utrzymaniem normalnej wielkości butelki.

Odporne na rozlanie

Większość naszych butelek dla dzieci jest odporna na rozlanie. Oznacza to, że twoje dziecko może z nich pić bez obaw o rozlanie zawartości. Również bezpiecznie może trzymać butelkę i kubek w plecaku.

Kup kubek i butelkę dla dziecka w EverTrek

W naszej ofercie znajdziecie przeróżne butelki dla dzieci z różnych materiałów i o różnych wzorach. Tak samo kubek dla dzieci występuje w wielu wariantach. Znajdź dla swojego dziecka idealną butelkę lub kubek do szkoły, na trening lub do picia w domu. Kubek dla dzieci z dzióbkiem ułatwi picie twojemu dziecku i zapewni szczelność kubka.

Jeżeli masz jakieś pytania zapraszamy do kontaktu.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium