Dodatkowe zabezpieczenie bagażu to świetnie rozwiązanie dla podróżników, którym zależy na bezpieczeństwie ich ekwipunku. Tego typu rozwiązania umożliwiają zabezpieczenie plecaka, torby lub innych akcesoriów bagażowych w każdym niemal miejscu.

  • PROMOCJA
  • PROMOCJA
  • PROMOCJA

Zabezpieczenie bagażu

Podstawowe sposoby zabezpieczenia bagażu

O ile podróże są bardzo ekscytujące, to nie możemy podczas nich zapominać o dodatkowym zabezpieczeniu bagażu. Są one interesującym łupem dla złodziei, dlatego tak ważne jest zmaksymalizowanie bezpieczeństwa ekwipunku. Zaproponowane przez nas rozwiązania nie tylko uchronią nas przed utratą walizki, ale również plecaków i innych akcesoriów bagażowych, które cieszą się dużą popularnością. Świetnym przykładem jest chociażby siatka stalowa, dzięki której bezpiecznie przytwierdzimy nasz bagaż do wybranego przez nas elementu krajobrazu. Kłódki mogą okazać się strzałem w dziesiątkę w przypadku wielu różnorodnych okoliczności. Przykładem jest chociażby zamknięcie walizki przed wylotem lub kiedy decydujemy się na oddanie jej do specjalnej przechowalni. Dodatkowo zabezpieczymy zapinaną na zamek torbę. Ciekawym rozwiązaniem jest stalowa linka- możemy za jej pomocą przymocować bagaż do dowolnego elementu stałego, który znajduje się w otoczeniu. Tego typu rozwiązania powodują, że możemy w spokoju wybrać się na kawę, zwiedzić ciekawe lokalizacje lub przespać się na dworcu, a nasz ekwipunek z pewnością nie zostanie skradziony.

Etui karty zbliżeniowe i paszport z zabezpieczeniem

Karty zbliżeniowe cieszą się coraz większą popularnością. Niestety przestępcy znajdują coraz więcej sposobów na to, aby okradać nieświadomych użytkowników. Rozwiązaniem może okazać się etui na karty zbliżeniowe ze specjalnym zabezpieczeniem. W ten sposób uchronimy się przed nowoczesnymi rodzajami kradzieży, które opierają się na skanowaniu kart płatniczych za pośrednictwem technologii RFID. Etui to charakteryzuje się tym, że nie tylko jest odporne na uszkodzenia mechaniczne, ale także wodoodporne, co jest gwarancja prawidłowego działania przez długi okres czasu. Etui na paszport z zabezpieczeniem to sposób na zminimalizowanie ryzyka związanego z kradzieżą tożsamości lub zeskanowaniem paszportów biometrycznych. Są one w stanie zablokować częstotliwości od 10MHz do 3GHz. Konstrukcja ta jest stosunkowo wygodna, zapewne dlatego cieszy się tak dużą popularnością. 

Kłódki turystyczne

Skutecznym zabezpieczeniem walizek okażą się kłódki turystyczne. W naszym asortymencie znaleźć można wiele różnych egzemplarzy, m.in. tych pozamykanych na zamek szyfrowy, jak i również na kluczyk. Wybór jest na tyle szeroki, że każdy klient znajdzie dla siebie właśnie to, czego szuka. Są one wykonane z wysokiej jakości materiałów, dlatego też osoba kupująca ma pewność co do odpowiedniego poziomu bezpieczeństwa. Dostępna jest także duża różnorodność co do kolorystyki, dlatego dobór zabezpieczenia do bagażu nie jest czymś problematycznym. Z praktycznego punktu widzenia mamy pewność, że walizka nie zostanie otwarta bez naszego pozwolenia.

Linki do torebki lub do walizki z szyfrem

Aby zmaksymalizować bezpieczeństwo bagaży, warto wyposażyć się w linki do torebki lub walizki z szyfrem. Za jej pośrednictwem możliwe jest przymocowanie bagażu do dowolnego elementu otoczenia, o ile jest nieruchomy i stabilny. Zniechęci to tradycyjnych złodziei do podejmowania jakichkolwiek czynności- w końcu nie będą oni w stanie zwyczajnie chwycić bagaż i zdecydować się na ucieczkę. Lokalizacja w tym przypadku nie odgrywa najmniejszej roli. Wykorzystując linki z szyfrem możemy zająć się ulubionymi czynnościami bez obaw, że walizka lub torebka zniknie w przypadku naszej chwilowej nieuwagi. Zamek jest odporny na uszkodzenia mechaniczne, zabezpieczony czterocyfrowym kodem. Produkt ten jest na tyle lekki, że nic nie stoi na przeszkodzie, aby nosić go w kieszeni.

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium