Dostępne w tej kategorii poduszki turystyczne są wykorzystywane zarówno przez podróżnych, jak i sportowców, żeglarzy oraz podróżników. W salonach SPA także poduszki turystyczne mogą poprawić komfort klientów. Uniwersalność produktów jest cechą, która je wyróżnia. 

  • PROMOCJA

Poduszki turystyczne

Poduszki turystyczne na szyję gwarantują komfort podróży

W czasie dłuższych podróży poduszki turystyczne są nieocenione. Jeżeli będziesz podróżować autobusem przez kilka godzin, nie jest powiedziane, że na miejsce musisz dotrzeć zmęczony. Wystarczy, że w czasie jazdy ułożysz się wygodnie do snu. Produkty, które oferujemy w tej kategorii, dają taką możliwość. Bezpieczna drzemka podczas podróżowania jest jednocześnie niesamowicie komfortowa. 

Poduszki turystyczne, które oferujemy są idealnie miękkie, a jednocześnie sprężyste oraz miłe w dotyku. Jeżeli podtrzymujesz głowę w wygodnej pozycji, dbasz także o swój kręgosłup. Gdy kręgosłup znajduje się w optymalnym, anatomicznym położeniu, nasz organizm odpoczywa i wpływa to świetnie także na samopoczucie psychiczne. 

Dobierz poduszki turystyczne dla siebie spośród szerokiej gamy modeli

Zdecydowaliśmy się włączyć do naszej oferty poduszki turystyczne najbardziej renomowanych producentów. Dzięki temu możesz zaopatrzyć się u nas w produkty, marek takich jak na przykład:

Wszyscy wymienieni producenci to marki ze sporym uznaniem na branżowym rynku. Oferujemy produkty z bardzo ciekawym i różnorodnym wzornictwem, a także w różnych kolorach. 

Na jaką poduszkę turystyczną się zdecydować?

Decydując się na zakup poduszek turystycznych, należy wziąć pod uwagę nie tylko rozmiar, ale również kształt, materiał oraz przeznaczenie. Trzeba mieć na uwadze, że wszystkie tego typu produkty mają za zadanie, zapewnić maksymalną wygodę dla głowy i odcinka szyjnego kręgosłupa.

W sytuacji, gdy poduszka turystyczna, której szukamy ma nam służyć również jako poduszka do samochodu lub samolotu, powinniśmy zdecydować się na większe modele. Poduszki turystyczne różnią się również pomiędzy sobą ze względu na to, czym są wypełnione. Niektóre z nich to modele dmuchane. Są one bardzo praktyczne, kompaktowe i z łatwością można je zmieścić w podręcznym bagażu. Należy jednak pamiętać o tym,  aby wypełnić je powietrzem przed użyciem.

Dmuchane poduszki turystyczne są zatem doskonałym wyborem dla wszystkich osób, które chcą zaoszczędzić jak najwięcej miejsca w plecaku bądź też torbie. Z drugiej strony oferujemy również poduszki turystyczne wykonane z wysokiej jakości pianki termoelastycznej. Co ważne, dopasowują one swój kształt do ciała. Wspomniana cecha produktu gwarantuje, że będzie on w stu procentach pasował do użytkownika. 

jakich elementów składają się dostępne w tej kategorii poduszki turystyczne?

Poduszki turystyczne, które oferujemy w tej kategorii, wykonane są z elementów, takich jak na przykład:

  • paski umożliwiające przyczepienie do fotela,
  • zdejmowany pokrowiec,
  • kieszenie na odtwarzacze mp3 lub telefon,
  • sznurki z przodu, które dają możliwość ściągnięcia poduszek turystycznych oraz
  • łukowate wycięcia pod duże słuchawki nauszne.

To, z jakich elementów składa się konkretny model dostępny w tej kategorii, zależy od rodzaju poduszki. Do niektórych modeli poduszek turystycznych dołączane są akcesoria, takie jak na przykład zatyczki do uszu i opaski na oczy.

Lekkość i niewielki rozmiar oferowanych produktów gwarantuje, że każda podróż będzie naprawdę komfortowa, a dodatkowo nie będzie żadnego problemów z przenoszeniem poduszek.

Sprawdź koniecznie wszystkie produkty przydatne przy noclegu.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium