Filtry Pokaż/ukryj

Kategoria namioty 6 osobowe zawiera to czego potrzebujesz na wyjazd z rodziną lub znajomymi do lasu albo na camping.

Namiot High Peak Tauris 6 ciemnoszaro-zielony Namiot High Peak Tauris 6 ciemnoszaro-zielony
Cena: 1 871,99 zł 2 339,99 zł
Najniższa cena: 2 339,99 zł
  • Promocja
Namiot rodzinny High Peak Bozen 6.0 szaro-zielony Namiot rodzinny High Peak Bozen 6.0 szaro-zielony
Cena: 2 527,92 zł 3 159,90 zł
Najniższa cena: 3 159,90 zł
  • Promocja
Namiot rodzinny Husky Boston 6 Dural zielony Namiot rodzinny Husky Boston 6 Dural zielony
Cena: 1 759,92 zł 2 199,90 zł
Najniższa cena: 1 979,91 zł
  • Promocja

Namioty 6 osobowe

Kategoria namioty 6 osobowe zawiera to czego potrzebujesz na wyjazd z rodziną lub znajomymi do lasu albo na camping. Wodoodporne namioty sześcioosobowe zapewnią komfortowy wypoczynek podczas każdej podróży. Niezwykle lekkie i użyteczne, namioty sześcioosobowe będą wam dobrze służyć podczas długich wędrówek po górach i są idealne do spokojnych miejsc, takich jak las, gdzie można odpocząć od cywilizacji.

Jaki namiot sześcioosobowy wybrać?

Na rynku jest wiele różnych rodzajów namiotów sześcioosobowych, od jednosypialniowych, takie z dwoma sypialniami, które oferują więcej miejsca i funkcji. A przy tak wielu różnych markach i stylach do wyboru, może być trudno wiedzieć, od czego zacząć, wybierając namiot sześcioosobowy dla swoich potrzeb. Oto kilka rzeczy, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze namiotu 6-osobowego:

  • Przestrzeń. Do wyboru namioty, posiadające jedną wspólną sypialnie dla wszystkich 6 osób oraz takie podzielone na dwie sypialnie oraz przedsionek, który można dowolnie zagospodarować pod swoje potrzeby.
  • Właściwości. Przy wyborze namiotu 6-osobowego należy rozważyć, jakie cechy są dla Ciebie ważne. Na przykład, niektóre namioty mają wbudowany praktyczny przedsionek do przechowywania sprzętu, podczas gdy inne mają dwuścienną konstrukcję, aby zapewnić ciepło i suchość w zimną, mokrą pogodę. Otwory wentylacyjne zapewniające odpowiednią cyrkulację powietrza.

Jak przechowywać namiot?

Przy przechowywaniu namiotu sześcioosobowego należy go najpierw wyczyścić. Następnie należy go złożyć i włożyć do torby lub pojemnika. Proszę pamiętać, że namiot należy przechowywać w suchym miejscu i z dala od bezpośredniego światła słonecznego, aby zapobiec uszkodzeniom.

Kup namiot sześcioosobowy w Evertrek

Evertrek posiada w ofercie produkty z szerokim wybór namiotów sześcioosobowych, spełniające wszystkie potrzeby w zakresie biwakowania. Od jednosypialniowych namiotów plecakowych do 4-sezonowych schronień, mamy idealny namiot na następną przygodę. Namioty sześcioosobowe są idealne na wyprawy na łono natury. Niezwykle przestronne i użyteczne, namioty będą wam dobrze służyć podczas długich wycieczek w góry i idealnie nadają się do spokojnych miejsc, takich jak las, gdzie można odpocząć od cywilizacji.

Przy wyborze schronienia należy wziąć pod uwagę, w jakim sezonie będziecie go używać. Namiot 4-sezonowy jest przeznaczony do wytrzymania najcięższych warunków, od mroźnej zimy do gorących letnich dni. Ten typ 6-osobowego jest idealny do biwakowania oraz campingu.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium