Filtry Pokaż/ukryj

Plecaki i torby antykradzieżowe to gwarancja bezpieczeństwa twoich dokumentów, kart płatniczych, pieniędzy, telefonów, aparatów i laptopów w dowolnym miejscu, w którym się znajdujesz. Są nie tylko wykonane z solidnych i trwałych materiałów, ale i przemyślane tak, aby chronić przed najczęstszymi sposobami kradzieży

  • PROMOCJA
  • PROMOCJA

Plecaki antykradzieżowe – zwiedzaj i podróżuj bezpiecznie

Któż z nas nie lubi podróżować? Podróże pozwalają nam odkrywać  nowe miejsca, zachwycać się pięknem przyrody oraz pozwalają poznawać nowych ludzi, ciekawych świata jak my. Coraz bardziej popularny jest city break, czyli weekendowy wyjazd z zatłoczonych miast do miejscowości, w których można odpocząć od tłumu, betonowych wieżowców i szybkiego pędu życia. Jeszcze w ubiegłym wieku przeszkodą w podróżowaniu był brak środków finansowych. Obecnie pieniądze nie stanowią problemu, bardziej jednak boimy się ich kradzieży.

Na lotniskach, szlakach górskich oraz w nadmorskich miejscowościach nie trudno stracić drogi aparat fotograficzny, najnowszy telefon czy laptop. Kieszonkowcy tylko czekają, aż zmieszamy się z tłumem, aby nasze dobra materialne stały się dla nich łatwym łupem. My zaś, zamiast skupić się na przyjemnościach, co chwila sprawdzamy, czy nasze rzeczy znajdują się na miejscu.

Dlatego też wyszliśmy naprzeciw waszym potrzebom, przygotowując dla was ofertę niezwykle estetycznych i funkcjonalnych, a przede wszystkim bezpiecznych plecaków i toreb antykradzieżowych dla kobiet i mężczyzn.

Plecaki i torby antykradzieżowe – skuteczne systemy antykradzieżowe opracowane przez specjalistów

Bogata oferta plecaków i toreb antykradzieżowych została opracowana przez ich producentów tak, abyś zawsze był jeden krok przed złodziejami. W zależności od modelu plecaki i torby antykradzieżowe posiadają szereg rozwiązań, które zapobiegają kradzieży dokumentów, telefonów i innych dóbr materialnych. 

Wszystkie modele wyposażona są w salową siatkę niemożliwą do przecięcia przez złodzieja, która chroni najbardziej newralgicznie miejsca, jakimi są boki i dół placków i toreb antykradzieżowych. Nasze akcesoria turystyczne posiadają suwaki wykonane z solidnych materiałów z zabezpieczeniem na ich końcu, które uniemożliwiają ich przypadkowe i łatwe rozsunięcie. Dodatkowo znajdują się w nich ukryte zamki oraz — w zależności od modelu plecaków i toreb antykradzieżowych — zamki szyfrowane, których nie sposób otworzyć bez znajomości kodu. Plecaki i torby antykradzieżowe posiadają wiele dodatkowych ukrytych przegród w tym przegrodę na dokumenty, znajdującą się od strony pleców, co znacznie zwiększy twój komfort i bezpieczeństwo w podróży. Plecaki i torby antykradzieżowe posiadają także specjalne stalowe linki nie do przecięcia, co skuteczne odstraszy każdego złodzieja.

Plecaki i torby antykradzieżowe — idealna ochrona kart płatniczych

Wychodząc naprzeciw współczesnym realiom, oferujemy także plecaki i torby antykradzieżowe, które ochronią twoje dokumenty i karty płatnicze przed zeskanowanie. Coraz częściej nie nosimy przy sobie gotówki i dokonujemy płatności elektronicznych. Dlatego też nasze plecaki i torby antykradzieżowe posiadają specjalny materiał w kieszeniach i przegrodach przeznaczonych na przechowywanie ważnych dokumentów i kart płatniczych blokujących częstotliwości urządzeń, którymi cyber złodzieje mogliby je zeskanować. Dzięki temu nie spotka cię niemiła niespodzianka w postaci braku dowodu, paszportu czy utraty  środków finansowych na koncie.

Plecki i torby antykradzieżowe – funkcjonalność i estetyka na wysokim poziomie

Plecaki i torby antykradzieżowe to gwarancja bezpieczeństwa twoich dokumentów, kart płatniczych, pieniędzy, telefonów, aparatów i laptopów w dowolnym miejscu, w którym się znajdujesz. Są nie tylko wykonane z solidnych i trwałych materiałów, ale i przemyślane tak, aby chronić przed najczęstszymi sposobami kradzieży. Mimo wielu zabezpieczeń posiadają nowoczesny design, są estetyczne i dostępne w szerokiej gamie kolorystycznej. Szeroka oferta plecków i toreb antykradzieżowych przeznaczonych zarówno dla pań, jak i panów, pozwoli wybrać ci model idealnie dopasowany do twojego gustu i stylu. 

Plecaki i torby antykradzieżowe – na podróże i do miasta

Torby i plecki antykradzieżowe, dzięki swoim solidnym zabezpieczeniom, skutecznie odstraszą złodziei także w miastach i w komunikacji miejskiej. Dlatego też są idealne dla uczniów i studentów, którzy dzięki nim nie stracą pieniędzy, kart miejskiej i urządzeń elektronicznych. Dodatkowo zaprojektowane są z gustem i smakiem w nowoczesnym designie, dlatego i dziewczęta i chłopcy z pewnością znajdą model idealne dla siebie.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium