Kategoria zawiera patelnie turystyczne, które są idealne do gotowania w podróży. Dzięki takim cechom, jak powłoka nieprzywierająca i kompaktowa konstrukcja, patelnia turystyczna ułatwiają przyrządzanie ulubionych potraw podczas podróży.

Patelnie turystyczne

Jeśli szukasz patelni podróżnej, która spełni wszystkie potrzeby kulinarne, proszę zapoznać się z naszą ofertą patelni turystycznych. Mamy wiele różnych rozmiarów i stylów do wyboru, więc na pewno znajdziesz idealną patelnię na następną podróż. Nieprzywierająca powłoka to cecha, która jest ważna dla wielu podróżników, ponieważ ułatwia czyszczenie. Jeśli jesteś osobą, która lubi gotować z niewielką ilością oleju, patelnia turystyczna z nieprzywierającą powłoką jest zdecydowanie najlepszym rozwiązaniem. Mamy również patelnie podróżne o kompaktowych kształtach, które idealnie nadają się do przechowywania w bagażu. Patelnia ze składanym uchwytem zajmuje bardzo mało miejsca w plecaku.

Na co zwrócić uwagę przy wyborze patelni?

Materiał

Materiał, z którego wykonana jest patelnia, jest ważny, ponieważ decyduje o tym, jak dobrze patelnia przewodzi ciepło. Patelnia wykonana z aluminium będzie się równomiernie nagrzewać, natomiast patelnia wykonana ze stali nierdzewnej będzie się nagrzewać dłużej, ale będzie lepiej utrzymywać ciepło.

Rozmiar

Wielkość patelni jest ważna, ponieważ chcesz mieć pewność, że jest ona wystarczająco duża, aby ugotować potrzebną ilość jedzenia. 9-calowa patelnia podróżna jest dobrym rozmiarem dla jednej lub dwóch osób.

Kształt

Kształt patelni jest również ważny, ponieważ chcesz się upewnić, że zmieści się ona do plecaka.

Rączka

Rączka patelni powinna być mocna i łatwa do uchwycenia. Składane uchwyty są dobrym rozwiązaniem dla patelni turystycznych, ponieważ zajmują mniej miejsca.

Na co więc Państwo czekają? Proszę wyruszyć w drogę i znaleźć idealną patelnię podróżną na następną podróż!

Waga

Lekka patelnia turystyczna jest bardziej wygodna, gdy podróżujemy z plecakiem.

Kup patelnię w EverTrek

Najlepsze patelnie turystyczne mają cechy, które ułatwiają ich użytkowanie i czyszczenie. Powłoka nieprzywierająca jest ważną cechą patelni podróżnej, ponieważ ułatwia gotowanie z niewielką ilością oleju i sprawia, że czyszczenie jest bardzo proste. Kompaktowa konstrukcja jest również ważna w podróży, ponieważ chcą Państwo mieć pewność, że patelnia

Nasze patelnie turystyczne są wykonane z trwałych materiałów, które mogą wytrzymać trudy podróży. Patelnia turystyczna tytanowa jest niezwykle lekka i trwała. Patelnia turystyczna stalowa wytrzyma wiele lat. Są one również pokryte nieprzywierającą powierzchnią, więc nie muszą się Państwo martwić, że potrawy będą przywierać do patelni. A ponieważ są kompaktowe, nie zajmują dużo miejsca w plecaku.

Sprawdź naszą ofertę i znajdź idealną patelnię dla siebie. Składana patelnia jest kompaktowa i idealna do zabrania w podróż.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium