Filtry Pokaż/ukryj

Sznurowadła są istotnym elementem obuwia. Ich zadaniem jest optymalne dopasowanie buta do stopy. Wysokiej jakości sznurowadła pozwolą Państwu skupić się na wędrówce, wspinaczce lub bieganiu bez konieczności ich ciągłego poprawiania. Gdy nasze buty są używane długo lub intensywnie, często to właśnie sznurowadła zużywają się jako pierwsze.

Sznurowadła do butów

Sznurowadła są istotnym elementem obuwia. Ich zadaniem jest optymalne dopasowanie obuwia do stopy. Wysoka jakość pozwoli skupić się na wędrówce, wspinaczce lub biegu, bez konieczności ciągłego ich poprawiania. Przy długim lub intensywnym eksploatowaniu naszych butów, często to właśnie sznurowadła ulegają zużyciu najwcześniej. 

Wytrzymałe sznurowadła

W asortymencie naszego sklepu znajdziecie wytrzymałe sznurowadła. Wykonane z hydrofobowego materiału świetnie sprawdzą się zarówno w niskich butach turystycznych, jak i w wysokich butach górskich

Kup sznurowadła w EverTrek

W naszym sklepie znajdą Państwo sznurowadła, które mogą być stosowane zarówno do wysokich butów górskich, jak i niskich butów turystycznych lub sportowych. Długość sznurowadeł można wybrać do swoich potrzeb. Różne długości sznurowadłem dostępne są na naszej stronie. Wybór kolorystyczny oferujemy szeroką gamę kolorów, więc możesz wybrać ten, który będzie pasował do twoich butów!

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium