




Zestaw garnków turystycznych Trangia Tundra II-D

Opis
Tundra II to zestaw garnków turystycznych, który sprawi, że gotowanie w terenie będzie łatwe i przyjemne jak nigdy dotąd.
Zestaw został wykonany z innowacyjnego materiału Duossal 2.0™, który łączy w sobie lekkość aluminium z wytrzymałością stali nierdzewnej. Aluminium na zewnątrz zapewnia szybkie i równomierne rozprowadzanie ciepła, natomiast stalowa powierzchnia wewnętrzna ułatwia czyszczenie i zwiększa odporność na uszkodzenia mechaniczne.
W komplecie znajdują się dwa garnki (1,5 l i 1,75 l), wspólna pokrywka, solidny uchwyt oraz praktyczny pokrowiec transportowy. Całość mieści się w kompaktowej formie, dzięki czemu z łatwością zmieści się w plecaku lub bagażu podróżnym.
Specyfikacja:
-
waga: 635g
-
wymiary po złożeniu 200 x 95 mm
-
materiał: DS / Duossal 2.0™ aluminium + stal nierdzewna
- 2 garnki: 1,5 i 1,75 litra
- kompatybilny z kuchenkami Trangia 25
- pokrywka pasująca do obu garnków
- uchwyt
- kraj produkcji: Szwecja
Trangia to szwedzka firma outdoorowa, której początki sięgają̨ lat 20 ubiegłego stulecia. Na stałe związana jest ze Szwecją, a dokładniej Trångsviken, gdzie znajduje się̨ zarówno siedziba, jak i fabryka. Trangia zajmuje się produkcją lekkich, aluminiowych zestawów do gotowania typu kocher, na paliwo ciekłe głównie spirytus. W ofercie firmy znajdują̨ się̨ także naczynia i zestawy kempingowe, akcesoria, garnki i patelnie, a także aluminiowe pudełka do przechowywania jedzenia, które mogą̨ stać́ się̨ również̇ naczyniem do gotowania i są̨ kompatybilne z palnikiem.
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt. Moderacji podlegają tylko treści wulgarne, spamowe, dane wrażliwe oraz niezwiązane merytorycznie z danym produktem.