5
(Your score: 30)
Przypinka pin Mohilo – Wikingowie w urzędzie celnym 32mm
Opis
Metalowa przypinka 32 mm – Motyw "Wikingowie w urzędzie celnym"
Przypinka z niezwykle ironiczną i trafną ilustracją groźnych wikingów zatrzymanych przez urzędnika w budce z napisem „CŁO” to absolutny hit dla osób z dystansem do biurokracji, podróżników oraz fanów historycznego humoru. Ta przewrotna scena, łącząca legendarny impet nordyckich wojowników z prozą przepisów celnych, to doskonały sposób na pokazanie swojego poczucia humoru i zamiłowania do absurdalnych anachronizmów. Dzięki optymalnemu rozmiarowi 32 mm, cała scena „odprawy” na brzegu fiordu jest niezwykle czytelna i pełna detali.
Ponadto, posiada ergonomiczną i trwałą konstrukcję. W przeciwieństwie do standardowych pamiątek, model 32 mm pozwala na ekspozycję całego wachlarza humorystycznych elementów: od skonsternowanych min wikingów z toporami, przez stanowczego urzędnika z księgą rachunkową, aż po majestatyczne drakkary cumujące u brzegu. Przypinka posiada również klasyczne, stalowe zapięcie na agrafkę, które zapewnia pewne trzymanie na plecaku, torbie czy kurtce, chroniąc ten symbol „biurokratycznego wyzwania” przed przypadkowym zgubieniem podczas Twoich codziennych wypraw.
Specyfikacja:
- Średnica: 32 mm
- Materiał: Stalowa baza, wysokogatunkowy papier o czystej strukturze
- Zabezpieczenie: Odporny na zarysowania i warunki atmosferyczne laminat
- Zapięcie: Stalowa agrafka typu "safety pin"







Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt. Moderacji podlegają tylko treści wulgarne, spamowe, dane wrażliwe oraz niezwiązane merytorycznie z danym produktem.