5
(Your score: 999)
Podłoga do namiotu Rockland 2 x 3 m
Cena regularna:
69,90 zł
Opis
Podłoga idealnie sprawdzi się jako podkład pod namiot, sypialnię, przedsionek lub jako samodzielna mata biwakowa.
Wykonana z wytrzymałego polietylenu, odpornego na przetarcia i rozdarcia, doskonale radzi sobie w trudnych, nierównych warunkach terenowych. Chroni dno namiotu przed kamieniami, gałęziami czy wilgotnym podłożem, wydłużając tym samym jego żywotność. Dzięki perforowanym brzegom i oczkom, podłogę można szybko i stabilnie przymocować do podłoża za pomocą śledzi, co zapobiega jej przesuwaniu podczas użytkowania.
Podłoga Rockland jest łatwa do czyszczenia, szybko schnie i po złożeniu zajmuje bardzo mało miejsca w bagażu. Niska waga sprawia, że praktycznie nie obciąża ekwipunku, a jej uniwersalne wymiary pasują do wielu modeli namiotów turystycznych jedno- lub dwuosobowych.
Specyfikacje:
- podłoga do namiotu Rockland
- odporna na przedziurawienie i przetarcia
- wodoodporna
- wymiary: 1,9 x 3 m
- 4 oczka do mocowania
- materiał: PE (polietylen)
- waga: 900g
Firma Rockland stworzyła gamę produktów dedykowanych osobom lubiącym spędzać czas na świeżym powietrzu podczas campingów. W ofercie znajdziemy produkty niezbędne w obozowej kuchni, meble turystyczne, ręczniki, campingowe akcesoria i wiele innych niezwykle przydatnych przedmiotów.







Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt. Moderacji podlegają tylko treści wulgarne, spamowe, dane wrażliwe oraz niezwiązane merytorycznie z danym produktem.