5
(Your score: 30)
Organizer pokrowiec na odzież CabinZero Lux Packing Cube M 5,5L CZ38 Capri Blue
Cena regularna:
74,00 zł
Opis
Organizer CabinZero Lux Packing Cube pozwoli posegregować rzeczy w walizce czy plecaku. Zadbaj o swój komfort podróżowania z CabinZero.
Masz dość mieszania brudnych ubrań z czystymi koszulkami? Bez obaw! Organizer do pakowania CabinZero jest idealnie dopasowany do potrzeb podróżujących. Uporządkuj swój ekwipunek i ciesz się wyprawą. To najbardziej minimalistyczne i funkcjonalne rozwiązanie dla Twojego CabinZero i podróży z jednym plecakiem.
Zamień chaos w porządek dzięki organizerowi podróżnemu na ubrania i akcesoria CabinZero Lux Packing Cube o pojemności 5,5 l. Praktyczny, wykonany z wysokiej jakości materiałów, gwarantuje odporność na intensywne użytkowanie podczas każdej podróży. CabinZero Lux Packing Cube jest trwały i niezwykle praktyczny. Dzięki przemyślanej konstrukcji i funkcjonalnym rozwiązaniom, takim jak łatwo działające zamki czy kompaktowy rozmiar, pomaga skutecznie zorganizować zawartość bagażu.
CabinZero Lux Packing Cube to doskonałe rozwiązanie dla osób ceniących praktyczność, trwałość i perfekcyjnie zorganizowaną przestrzeń w podróży. Organizer na ubrania to idealny wybór, by wprowadzić lekkość i porządek do podróżowania, niezależnie od tego czy planujesz relaks na białych plażach, czy dynamiczną podróż.
Cechy produktu:
- organizer na odzież
- idealnie dopasowany do toreb i plecaków CabinZero o różnej pojemności
- wyściełane wnętrze
- system Okoban ułatwiający odnalezienie zagubionego bagażu
- produkt przyjazny dla środowiska
- okienko z siateczki do szybkiej identyfikacji przedmiotów i oddychalności
- otwarcie typu clamshell ułatwia pakowanie bez wysiłku
- mocne dwukierunkowe metalowe suwaki do łatwego otwierania
- całkowicie podszyty mocną strukturą i lamówką, dzięki czemu pokrowiec zachowuje swój kształt
- wzmocniony uchwyt z taśmy z przeszyciami ułatwiający chwytanie
Specyfikacja:
- wymiary: 25 x 17,5 x 8 cm
- pojemność: 5,5 l
- waga: 113 g
- materiały: korpus - nylon z recyklingu 100%; podszewka - poliester z recyklingu 100%
- zamki: YKK® - najwyższej jakości
CabinZero to brytyjski producent toreb i plecaków, który poznał potrzeby pasażerów linii lotniczych. Sam produkuje główne materiały do swoich produktów, dopasowując je do swojej specyfikacji. Dbając o jakość i wygodę w podróży stworzył ultra lekkie, wodoodporne torby, z wbudowanymi znacznikami pozwalającymi śledzić bagaż, gdy się zgubi. Po wprowadzeniu przez linie lotnicze ograniczeń dotyczących bagażu podręcznego dopasował wymiary toreb i plecaków do kabiny niemal każdej linii lotniczej.







Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt. Moderacji podlegają tylko treści wulgarne, spamowe, dane wrażliwe oraz niezwiązane merytorycznie z danym produktem.