5
(Your score: 4)
Nakładki do kijów trekkingowych Alpinus NX43644
Cena regularna:
11,99 zł
Opis
Nakładki do kijów trekkingowych Alpinus
Końcówki do kijów trekkingowych Alpinus to przydatne akcesorium. Warto mieć je przy sobie w każdej wyprawie. Proste nakładki minimalizują ryzyko zsunięcia się kijka na śliskiej nawierzchni. Ułatwi to sprawne przemieszczanie się po górskich szlakach, szczególnie gdy pracujemy kijami z przodu. Dodatkowym atutem z pewnością będzie tłumienie hałasu wytwarzanego podczas uderzania kijem o twardą nawierzchnię oraz absorbcja drgań. Nakładki te zajmują w bagażu niewiele miejsca, także warto też mieć zapasową parę w pogotowiu, zwłaszcza gdy wybieramy się na kilkudniowy górski trekking.
Cechy produktu:
- zwiększenie przyczepności na gładkich nawierzchniach
- poprawa stabilności i przyczepności
- tłumienie hałasu
- absorpcja drgań
- 2 szt. w zestawie
Polska marka outdoorowa zajmująca się w produkcją i dystrybucją specjalistycznej odzieży i sprzętu do różnych aktywności outdoorowych od turystyki i wspinaczki górskiej, przez rower, aż po bieganie i żeglarstwo.







Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt. Moderacji podlegają tylko treści wulgarne, spamowe, dane wrażliwe oraz niezwiązane merytorycznie z danym produktem.