Materace, karimaty

Materace i karimaty zapewnią nam wygodę podczas noclegu. Podczas wypraw z noclegiem gdy zatrzymujemy się w terenie a nie w hotelu czy schronisku, ważne jest by zapewnić sobie odpowiedni poziom komfortu i bezpieczeństwa termicznego.

Chodzi o to by spać spokojnie nie martwiąc sie o to, że przemarzniemy czy przemokniemy. Poza poza odpowiednim namiotem, bez którego w określonych okolicznościach można się obejść, niezbędna jest w tym wypadku karimata, materac, lub inny sprzęt na którym będziemy leżeć.

Nieważne czy będzie na tyle ciepło, by móc zrezygnować z namiotu, czy nawet spiwora. Materac jest tym elementem, bez którego nawet przy dobrej pogodzie nie możemy sie obejść.

Jeżeli nocą będziemy leżeć bezpośrednio na ziemi bardzo szybko doprowadzimy do wychłodzenia organizmu. Można oczywiście pobawić się w mistrza survivalu i sporządzić sobie materac z darów lasu. Takie rozwiązanie w zależności od metody będzie trwało ponad godzinę.

Poza tym konieczne będzie naruszenie kilku drzew. o wiele wygodniej jest więc skorzystać z najnowszych osiągnięć techniki na polu materacy turystycznych.

Są to między innymi maty samopompujące, karimaty oraz nowej generacji materace dmuchane. Spokojnie! Materace dmuchane o których mowa nie mają nic wspólnego z tymi kąpielowymi, które pamiętacie Państwo z lat dziewięćdziesiątych! Dzisiaj mamy do czynienia z zupełnie inną technologią.

W niniejszym dziale znaleźć można: materace turystyczne, maty samopompujące i karimaty.

W dziale materace i karimaty nasz sklep internetowy oferuje sprzęt turystyczny i inne akcesoria następujących producentów: 

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl