Filtry Pokaż/ukryj

Raczki antypoślizgowe to bez wątpienia nieodłączny element do podróży pieszych zimą. Wielu z nas ma błędne myślenie, że tego typu dodatek sprawdza się jedynie podczas górskich wędrówek. Nie jest to jednak prawda. Nagły śnieg w wielkim mieście również może skutecznie utrudniać poranne dotarcie do pracy, czy szkoły. Dlatego zawsze warto mieć przy sobie raczki antypoślizgowe!

Raczki antypoślizgowe

W tej kategorii w naszym sklepie pragniemy przedstawić raczki antypoślizgowe. Są to specjalne nakładki na buty, pod którymi znajdziemy doskonale przytwierdzone malutkie kolce - tak, aby nie odpadły po kilku treningach. W zimie bowiem musi być śnieg, a jak jest śnieg, to jest także mróz. Bywa również ślisko. Znacznie mniej oblodzone są ulice w miastach, jednak wybierając się na górskie szlaki, zawsze musimy pamiętać o raczkach. Jeżeli nie jesteśmy turystami na zaawansowanym poziomie, raczki oraz nakładki antypoślizgowe sprawdzą się idealnie! Będzie to niezawodny towarzysz na śliskich oraz ośnieżonych nawierzchniach, który pomoże zachować nam równowagę. Możemy wykorzystywać je zarówno do codziennego chodzenia po mieście, jak i mniej wymagających trekkingów.

Raczki antypoślizgowe - nieodłączny element podróży pieszej zimą!

Raczki antypoślizgowe to bez wątpienia nieodłączny element do podróży pieszych zimą. Wielu z nas ma błędne myślenie, że tego typu dodatek sprawdza się jedynie podczas górskich wędrówek. Nie jest to jednak prawda. Nagły śnieg w wielkim mieście również może skutecznie utrudniać poranne dotarcie do pracy, czy szkoły. Dlatego zawsze warto mieć przy sobie raczki antypoślizgowe! Co je wyróżnia?

  • Lekkość. Raczki są lekkie, więc nie obciążą naszych nóg. Nie musimy zatem przyzwyczajać się do chodzenia w nich.
  • Niewielkie rozmiary. Raczki są niewielkie, zajmują zatem niewiele miejsca. Bez problemu zmieszczą się do ulubionego plecaka górskiego czy podręcznej torebki.
  • Niska cena. W naszym sklepie wszystkie raczki to gwarancja najniższej możliwej ceny w połączeniu z najwyższą jakością produktów. Raczki miejskie kupimy już za mniej niż 100zł!
  • Szybkie i wygodne zakładanie oraz zdejmowanie. Pośpiech czy brak czasu to codzienność. Założenie raczków nie zajmuje dużo czasu, a pozwala znacznie szybciej dotrzeć do wyznaczonego celu. Nie jest to także skomplikowane, a my bez problemu poradzimy sobie z tym zadaniem nawet bez ściągania rękawiczek.
  • Na (prawie) każdy but. Raczki antypoślizgowe wymagają odpowiedniego buta. Założymy je jednak na wszystkie wyższe oraz niskie treki. Najprostsze raczki antypoślizgowe założymy natomiast nawet na obuwie lekkie.

Raczki antypoślizgowe - co znajdziesz w naszym sklepie?

W naszym sklepie znajdziesz rozbudowaną ofertę raczków antypoślizgowych przeznaczonych do wędrówek górskich, jak i miejskich. 

Miejski model od Nortec Street to doskonały wybór na co dzień. Dzięki nim bez problemu dotrzemy do pracy, szkoły czy wyjdziemy na zimowy spacer. Raczki przeznaczone są do każdego rodzaju obuwia, a ich celem jest zwiększenie stabilności oraz ochrona przed poślizgiem na ośnieżonych oraz oblodzonych chodnikach, leśnych ścieżkach lub alejkach parkowych. Wykonane są one z trwałych tworzyw oraz ośmiu kolców ze stali nierdzewnej.

Raczki biegowe to z kolei produkt przeznaczony do każdego rodzaju butów biegowych. Bez problemu założymy je jednak również na miejskie obuwie. Umożliwiają one bezpieczny bieg nawet w najtrudniejszych warunkach. Wykonane są one z wytrzymałego tworzywa, które doskonale znosi trudy górskich biegów, a jednocześnie zachowują optymalną elastyczność i nie ograniczają swobody ruchów. Posiadają trzynaście kolców.

W naszej ofercie znajdziesz także raczki turystyczne, turystyczno-biegowe, trekkingowe oraz specjalne nakładki turystyczne. 

Jak wybrać rozmiar raczków?

Jest to niezwykle ważne, aby raczki antypoślizgowe spełniały swoje zadanie. Raczki antypoślizgowe posiadają rozmiary od S do XL. Dokładna rozmiarówka podana jest w zakładce każdego producenta. Pamiętajmy jednak, że długość w cm podana w tabelce, jest długością naszych butów, a nie stóp.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium