Jak zrobić herbatę w kubku termicznym?

Jak zrobić herbatę w kubku termicznym?

Jak zrobić herbatę w kubku termicznym?

Jest kilka sposobów na przygotowanie swojej ulubionej herbaty lub ziół w kubku termicznym bez potrzeby wykorzystywania dodatkowego dzbanka. Poniżej przedstawiamy kilka z nich.

  1. Herbata liściasta w kubku Contigo West Loop

Bardzo wygodnym rozwiązaniem na przygotowanie herbaty w kubku termicznym Contigo West Loop jest wykorzystanie zaparzacza, który zaprojektowany został specjalnie do tego modelu kubka. Wystarczy wsypać odpowiednią porcję liści do sitka, przymocować je do nakrętki, wlać gorącą (ale nie wrzącą) wodę do kubka i zakręcić nakrętkę (z wcześniej zamocowanym sitkiem). Po upływie określonego czasu (w zależności od rodzaju herbaty), gdy już nasza herbata dobrze się zaparzyła, wystarczy odkręcić nakrętkę, zdjąć sitko i ponownie szczelnie zakręcić nakrętkę.

  1. Herbata liściasta w kubku Kambukka Etna

Do kubka termicznego Kambukka Etna również można dopasować sprawdzony gadżet, jakim jest sitko do herbaty. W tym przypadku możemy przygotować liściastą herbatę w kubku, a przymocowane do nakrętki sitko będzie zapobiegać przedostawaniu się liści w trakcie picia. Jest to szybkie i wygodne rozwiązanie, które sprawdzi się również poza domem.

  1. Herbata w woreczkach

Jest to jedno z prostszych rozwiązań. Jeżeli mamy herbatę w woreczku ze sznurkiem, podczas zalewania herbaty w kubku należy przytrzymać go, aby nie wpadł do gorącej wody, odczekać chwilę do odpowiedniego zaparzenia herbaty, a następnie wyjąć woreczek i zakręcić kubek. Natomiast jeżeli mamy woreczek bez sznureczka, po zaparzeniu możemy bez problemu wyjąć go z kubka łyżką.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium