Specyfikacja:
- wymiar: 5 x 14 x 14 cm
- pojemność: 50-80 L
- waga: 136 g
- materiał: 40% Recycled 70D Polyester Ripstop
5
(Your score: 29)
Cena regularna:
158,90 zł
Opis
Bądź zawsze gotowy na każdą przygodę, niezależnie od pogody. Pokrowiec przeciwdeszczowy na plecak Gregory to niezawodna ochrona w trudnych warunkach pogodowych. Dzięki niemu Twój bagaż pozostanie suchy nawet podczas intensywnych opadów. Wykonany z lekkiego i trwałego materiału, skutecznie chroni plecak przed deszczem, śniegiem oraz błotem. Jego elastyczna konstrukcja z łatwością dopasowuje się do różnych rozmiarów plecaków (50-80L), a zintegrowany ściągacz zapewni pewne trzymanie, zapobiegając zsunięciu się pokrowca podczas marszu.
Raincover marki Gregory wykorzystuje materiał ripstop z poliestru pochodzącego z recyklingu. Pokrowiec przeciwdeszczowy chroni wnętrze Twojego plecaka przed niesprzyjającą pogodą. Odblaskowe logotypy, bezpieczne mocowania i kompaktowy pokrowiec pozwolą Ci cieszyć się przygodami na szlaku nawet w deszczowe dni. To idealne rozwiązanie dla każdego, kto ceni sobie wygodę i chce być gotowy na zmienne warunki atmosferyczne podczas wędrówek, trekkingu czy codziennego użytkowania.
Pokrowiec, tak jak wszystkie pozostałe produkty marki Gregory, posiada dożywotnią gwarancję.
Cechy produktu:
Specyfikacja:
Plecaki Gregory są projektowane przez wykwalifikowanych rzemieślników w głównej siedzibie w Salt Lake City w Stanach Zjednoczonych. Do produkcji plecaków marka używa najnowocześniejszych technologii i przyszłościowych rozwiązań w dziedzinie bagażu, aby zapewnić jak najbardziej optymalne, niezawodne i techniczne plecaki dostępne na rynku.
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Opinie o produkcie (0)
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt. Moderacji podlegają tylko treści wulgarne, spamowe, dane wrażliwe oraz niezwiązane merytorycznie z danym produktem.