pobrany plik (9).png
 • promocja

Impregnat do bawełny woskowanej Nikwax Wax Cotton Proof 300 ml Atomizer

Cena: 27,93 zł 39,90 zł 27.93
Do końca promocji pozostało:
PLN
ilość szt.
Dostępność towar dostępny
Wysyłka w 1-2 dni robocze
Ocena: 0 (Ilość ocen: 0)
Producent: Nikwax

Opis

Impregnat do bawełny woskowanej Nikwax Wax Cotton Proof 300 ml Atomizer

Impregnat do bawełny woskowanej Nikwax Wax Cotton Proof 300 ml Atomizer. Nadaje właściwości hydrofobowe, czyli pomaga wodzie spływać po powierzchni zaimpregnowanej tkaniny. Odświeża właściwości wodoodporne znoszonej odzieży z woskowanej bawełny. Regeneruje wodoodprne wykończenia. Pozwala przezwyciężyć problem z ‘przemakaniem’ sprzętu. Przedłuża okres użytkowania sprzętu i optymalizuje jego zachowanie w deszczu. Produkt ten należy stosować do odzieży i sprzętu z woskowanej bawełny aby zachować jej właśwości wodoodporne. Aby utrzymać właściwości zaimpregnowanego sprzętu należy stosować się do zaleceń producenta i regularnie usuwać wszelkie zabrudzenia używając Nikwax Tech Wash.

Instrukcja użytkowania:

 • Dla uzyskania najlepszych rezultatów wyczyść materiał używając Nikwax Tech Wash® (jeżeli tylko zapis na metce na to pozwala) za pomocą mokrej ściereczki lub spłucz odzież pod bieżącą wodą i oczyść powierzchnię materiału używając gąbki.
 • Wstrząśnij przed użyciem.
 • Przestrzegaj zaleceń producenta odzieży znajdujących się na metce.
 • Stosowanie (użyj rękawiczek):
  • Zabezpiecz obszar pracy przed zabrudzeniem i rozłóż czystą, wilgotną odzież na płaskiej, równej powierzchni.
  • Nanieś obficie Nikwax® Wax Cotton Proof™ na całą powierzchnię odzieży.
  • Użyj mokrej gąbki lub ściereczki i równomiernie wetrzyj środek w tkaninę
  • Sprawdź czy nie został przeoczony żaden fragment powerzchni odzieży.
  • Suszenie: rozwieś odzież i pozwól jej wyschnąć na powietrzu. Wetrzyj wszelkie krople i zacieki. Zaimpregnuj ewentualne niedopatrzenia (przeoczone fragmenty powierzchni).

 

 

 


nikwaxNikwax Waterproofing jest liderem w skali światowej. Tworzy i produkuje najlepsze środki pielęgnacyjne do całej twojej odzieży wierzchniej, obuwia i sprzętu turystycznego. Produkty z linii na bazie wody posiadają wyższe stężenia związków impregnujących niż aerozole; są do 5 razy bardziej stężone. Środki firmy Nikwax nie wymagają ciepła by uaktywnić impregnację w przeciwieństwie do produktów na bazie fluorowęglanów, w związku z tym są skuteczne nawet w przypadku, gdy nie można suszyć odzieży w suszarce bębnowej. Przedłużają żywotność sprzętu i czynią go nieprzemakalnym przez co zapewniają komfort podczas deszczu.

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl