Przyrządy fitness

Przyrządy fitness to każdy sprzęt, na którym prowadzimy ćwiczenia fitness. Może to być zarówno bieżnia, na której będziemy biegać, orbitrek, na którym będziemy ćwiczyć, czy maty, na których będziemy leżeć w trakcie treningu.

Przyrządy fitness to bardzo szeroka grupa produktów, w skład której obok sporych rozmiarów przyrządów takich jak wioślarz, znajdziemy także step do aerobiku, mieszczący się pod łóżkiem.

Fitness, będący rozwinięciem koncepcji aerobiku, czyli ćwiczeń rekreacyjnych (tak zwanych aerobowych), podczas których układ krążenia i oddychania ćwiczącego pracuje w ten sposób, aby organizm mógł w trakcie ćwiczeń pobierać dostatecznie dużo tlenu i unikać okresów niedotlenienia. Obecnie ćwiczenia fitness są coraz popularniejsze co owocuje coraz większą dostępnością specjalistycznego sprzętu pomocnego podczas ćwiczeń.

O ile skomplikowane maszyny wspomagające ćwiczenia, takie jak orbitrek nie są konieczne każdemu kto chciałby uprawiać ta formę aktywności ruchowej o tyle odpowiednia mata do ćwiczeń jest niezbędna.

Dobra mata do ćwiczeń będzie pomocna nie tylko podczas gimnastyki ale może być przydatna również do jogi.

W tej zakładce znajdziecie Państwo takie produkty jak: mata do ćwiczeń, mata do jogi, orbitrek.

W zakładce przyrządy fitness nasz sklep internetowy oferuje wysokiej jakości produkty następujących producentów: 

PROfitSpokey.

  • promocja
 Mata do Jogi PROfit Yoga Mat  Mata do Jogi PROfit Yoga Mat Mata do Jogi PROfit Yoga Mat
Producent: PROfit
Cena: 35,91 zł 39,90 zł
zobacz więcej
  • promocja
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl