Kabury, pokrowce, walizki

W dziale kabury, pokrowce, walizki, znajdziecie rozmaite produkty służące do transportu i przechowywania wiatrówek. Poza wiatrówkami, kabury i pokrowce nadają się także do przechowywania kajdanek oraz paralizatorów.

Trudno oczekiwać aby wiatrówka była sprawna jeżeli nie będziemy o nią prawidłowo dbali. Dlatego też kabury, pokrowce i walizki są potrzebne nie tylko do przenoszenia wiatrówek z miejsca na miejsce ale i do codziennego przechowywania.

W dziale kabury, pokrowce i walizki nasz sklep internetowy oferuje wysokiej klasy militaria, sprzęt i akcesoria następujących producentów:

Militaria to wszelkiego rodzaju użytkowe, historyczne i kolekcjonerskie przedmioty związane z wojskiem i w niewielkim zakresie z dziedziną niewojskową w tym broń myśliwska.

Do militariów zalicza się broń, sprzęt i oporządzenie oraz umundurowanie albo ich kopie lub repliki odtworzone na podstawie źródeł historycznych. Militaria służą nie tylko kolekcjonerom, ale i wszelkiej maści amatorom rekonstrukcji historycznych, survivalowcom a także miłośnikom outdooru, którzy lubią czasem poczuć militarny klimat.

Do militariów, prócz pamiątek historycznych, zaliczymy więc ne tylko noże ale i łuki, wiatrówki oraz pewnego rodzaju odzież.

Któż z nas nie lubi od czasu do czasu ustrzelić czegoś z wiatróki. To wspaniała rozrywka podczas wypraw w teren lub sobotniego grila. Ponadto zwłaszcza jeśli chodzi o młodych ludzi, kontakt z takimi narzędziami jak wiatrówka, czy łuk, uczy odpowiedzialności i szacunku do samego siebie.

Dział militaria podzieliliśmy na następujące kategorie: Wiatrówki; Lunety i celowniki; Łuki, proce, dmuchawki; Odzież militarna. W każdym z nich znajdziecie Państwo ciekawy asortyment zgodny z opisem kategorii.

Kabura Skórzana Do Heckler & Koch USP Kabura Skórzana Do Heckler & Koch USP Kabura Skórzana Do Heckler & Koch USP
Producent: Kolter
Cena: 71,91 zł 79,90 zł
szt.
zobacz więcej
  • promocja
Pokrowiec Kordurowy z Pianką Cienki Pokrowiec Kordurowy z Pianką Cienki Pokrowiec Kordurowy z Pianką Cienki
Producent: Kolter
Cena: 62,91 zł 69,90 zł
szt.
zobacz więcej
  • promocja
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl