Opcje przeglądania

Elektronika

Elektronika jest coraz mocniej związana z naszym życiem. Nowoczesne technologie są obecne w coraz to nowych dziedzinach ludzkiej aktywności. Dzięki postępowi na polu technicznym i popularyzacji najnowszych osiągnięć wszyscy możemy korzystac z rozwiązań na poziomie technologii kosmicznej. Także w sporcie i turystyce nowoczesna elektronika oferuje nam coraz więcej nowych przydatnych rozwiązań. To już nie tylko GPS ale cała seria produktów, w tym panele słoneczne, ładowarki, zegarki, pulsometry i wiele wiele innych.

W niniejszym dziale znajdziecie Państwo między innymi akumulator podróżny (seria POWER TRAVELLER), akumulator USB, panel słoneczny do łądowania akumulatorów podróżnych oraz napakowane najnowszymi technologiami zegarki sportowe.
Panel słoneczny, który może łądowac zarówno laptopa, telefon komórkowy jak i akumulator podróżny. Dzięki temu nawet podczas długich wypraw z dala od cywilizacji będziemy mieli możliwość utrzymania przy życiu naszej elektroniki. Pozwoli nam to zachować łączność ze światem, więc poprawi nasze bezpieczeństwo.

Współczesny zegarek sportowy nie ma już zbyt wiele wspólnego ze zwykłych czasomierzem. Dzisiaj zegarek sportowy, poza tym, że mierzy czas, jest także wyposażony w GPS, termometr, pulsometr i barometr. Taki zegarek sportowy zarejestruje trase naszego biegu, poda nam ilość spalonych kalorii, przypomni o piciu wody, poda nam też temperaturę i wysokość nad poziomem morza. Poza tym można rozbudować go instalując aplikacje dostępne na stronie producenta.

Odpowiednio dobrane akcesoria są niezbędne dla sukcesu każdej wyprawy. Nieważne czy mamy w planach trekking, wspinaczkę, kajaki czy żeglarstwo. Zawsze będą nam potrzebne akcesoria ułątwiające życie w terenie. Trudno wyobrzić sobie wieczór pod namiotem bez latarki, przygotowanie posiłku bez odpowiednch naczyń i rozpalanie ogniska bez noża pod ręką.

Jeżeli nawet ktoś z nas jest Angusem McGyverem albo Bearem Gryllsem i potrafi rozpalić ognisko przy pomocy spinki do włosów albo zbudować szałas z pustej butelki po wodzie to o wiele bardziej komfortowo jest użyć właściwego sprzętu wykonanego specjalnie do danego celu.

W tej kategorii znajdziecie Państwo między innymi czołówki, latarki, kije trekkingowe, sprzęt nordic walking, okulary, elektronikę, scyzoryki, ochraniacze - stuptuty, apteczki, lornetki, lunety, artykuły do impregnacji i czyszczenia, portfele, saszetki, kompasy i mapniki.

W dziale elektronika nasz sklep internetowy oferuje sprzęt turystyczny i inne akcesoria następujących producentów: 

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl